Terapie Access Bars

Energetická masáž s uklidňujícími účinky 

Access je sada nástrojů a procesů, které jsou navrženy tak, aby každému otevřely více vědomí. Vědomí zahrnuje vše bez jakýchkoli soudů. Je to ochota a schopnost být zcela vědomý a přítomný ve všech oblastech života. Vědomí je schopnost stále se otevírat novým možnostem, novým volbám a většímu životu

Access nás zve uznat sebe sama coby nekonečnou bytost, kterou ve skutečnosti jme, a tak nám umožnit vytvářet život za hranicemi našich přesvědčení. Coby nekonečná bytost fungujeme z nekonečného vnímání, vědění, bytí a přijímání. Pro nekonečnou bytost je všechno neustále možné a má neomezenou možnost výběru

BARs je 32 bodů na hlavě, kde si ukládáme všechny naše myšlenky, pocity, emoce, postoje, traumata a přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. 

Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů znovu rozproudí životní energie Vašeho těla, která se nám občas zastavuje a zablokovává vlivem těžkých situací v životě, kterým musíme čelit. Tělo i mysl si zrelaxuje a začne hledat nová řešení a možnosti lehčího prožívání ve všech oblastech života.

Vašim úkolem je pouze si lehnout na lehátko, zakryjete se teplou dekou, zavřete si oči, uklidníte mysl a uvolníte se. Díky tomu se rychle dostanete do stavu hluboké relaxace a necháte pracovat tělo za Vás. 

Mozkové vlny se zpomalí, tělo během sezení uvolňuje emoce, omezení a bloky, zastaralé vzorce chování a myšlení, otevírá se vědomí, uvolňují se myšlenky s negativním nábojem. Je to jako když z harddisku počítače vymažete soubory, které již nepotřebujete.

Již po pár minutách se ztiší mysl a vytvoří se prostor pro klid a uvolnění. Tento stav bez myšlenek Vás doprovází ještě cestou domů z terapie a může přetrvávat až tři týdny. Z mysli se uvolní všechny těžké emoce a nesmyslné myšlenky, které si s sebou nosíme a ztěžují nám život. Tělo vymaže podvědomé přesvědčení a vzorce chování, které našemu životu neslouží a točíme se kvůli nim v bludném kruhu.

Účinky terapie

  • Zlepšení vztahů
  • Odbouraní únavy
  • Relaxace těla i mysli
  • Uvolnění stresu, napětí
  • Zklidnění hyperaktivity u dětí
  • Odstranění migrén, alergií, astma, ekzémů
  • Zharmonizování mužského a ženského principu
  • Nastartování samoléčebných procesů v těle, zrychlení hojení po úrazech
  • Odstranění psychických problémů jako je deprese, úzkosti, strachy, fobie

Často díky metodě Access Bars naleznete odpovědi na hledané otázky, či vyřešení konkrétní situace.

Cena

1x Terapie s Access Bars - 1.500,- Kč  

3x Terapie s Access Bars - 4.000,- Kč

Máte-li nějaké těžké psychické období, ze kterého se chcete co nejrychleji dostat ven, doporučují se 3 barsy pro větší efektivitu.

Pro maximální efektivitu terapie Vám doporučuji si vyhradit zhruba dvě hodinky času.

Umožňuje lidem, aby věděli, co vědí.

Rezervace

V případě Vašeho zájmu o jakoukoliv službu, vyplňte prosím rezervační formulář a já se Vám následně ozvu a domluvíme si termín schůzky. V případě, že si přejete být kontaktování pouze emailem nebo telefonicky či v určitou dobu, popřípadě máte-li nějaký dotaz, napište toto do poznámky.

Pavel Hodák