O mně

O stravu jsem se začal zajímat, když mi bylo asi 13let. Shlédl jsem tehdy film „Příchod Draka“ s Brucem Lee a rozhodl jsem se, že začnu cvičit. Začal jsem nejdříve s bojovými sporty, jako bylo Karate - Shotokan, pak Taekwondo – ITF, poté Seitedo karate, posléze jsem chtěl být silnější a samozřejmě se i líbit děvčatům, tak jsem začal s posilováním. Chvíli jsem zkoušel Tai-chi a nakonec jsem zakotvil u bojového umění Lok Yiu Wing Chun.Pineapple

Vším tím se prolínal můj zájem o stravu, různé doplňky výživy, meditace apod. Rád jsem radil známým a kamarádům a získával nové a nové informace v oblasti stravování. V „devadesátkách“ kolovalo spoustu mýtů a zaručených rad v této oblasti a i já jsem si toho mnoho vyzkoušel. Po narození syna jsem zkusil tzv. „rýsovací dietu“ pro natural kulturisty.

PineapplePineapplePozději jsem si prošel praktickým kurzem zaměřeným na výživu, psychiku a pohyb, protože jsem to chtěl vyzkoušet na vlastní kůži. Toto mě nastartovalo a hledal jsem co nejvíce celostní kurz výživového poradenství a suplementace www.kurzyatac.cz, kdy po jeho absolvování mě to jenom utvrdilo v tom, že jeden nikdy nestačí 😊 a je třeba své znalosti dále, nejlépe celý život rozvíjet. Proto následoval další "Cesta za vysněnou postavou" www.kurzyatac.cz a další…

Pineapple Rád pomáhám lidem se změnou v jejich životě, protože zdraví máme jenom jedno. Věřím, že změna musí být celostní a trvalá. Měla by zahrnovat symbolickou trojnožku, na které se dá sedět a tou je strava, pohyb a psychika. Tato cesta není jednoduchá, ale znalosti, které získáte a výsledky, kterých dosáhnete jsou trvalé. Kdo hledá zkratky a rychlé způsoby změny, tak ty u mě bohužel nenajde.

Věřím, že v lidské interakci je energie k našemu růstu, protože každý disponujeme určitými zkušenostmi, se kterými se můžeme s ostatními podělit a posunout je na jejich cestě životem. Proto jsem se rozhodl se svými zkušenostmi podělit i já, protože ZDRAVÍ je ENERGIE vašeho ŽIVOTA.

Pineapple