Program Mini

Tento program zahrnuje:

  • Bioimpedanční analýzu s Osobní konzultací

  • Měsíční poradenství při změnách Vašich stravovacích návyků, vedení a úpravy jídelníčku
  • zakončené po měsíci opět Bioimpedanční analýzou ke zjištění Vašich pokroků


Bioimpedanční analýza:

Měření pomocí bioimpedančního přístroje INBODY 230 (podrobnosti o přístroji), kdy za pomoci segmentální analýzy stanovíme složení vašeho těla (podrobnosti zde). Vše vám bude řádně a odborně vysvětleno.

  • Kompletní analýza obsažená v programu ZÁKLADNÍ MĚŘENÍ INBODY 230
  • Zaslání výsledků na Vaší e-mailovou adresu
  • Založení osobní databáze - Vaše výsledky budou průběžně ukládány a graficky vyhodnocovány, své pokroky budete mít pod kontrolou

Osobní konzultace:

Je zaměřena na řešení vašeho individualizovaného problému, kdy společně zjistíme, jak vypadá váš životní styl, tedy jak se stravujete, v jakém rozsahu je vaše pohybová aktivitaúroveň stresu, druh vaší práce, délka spánku apod. Zjistíme kam se chcete posunout, jaké změny v životě udělat a stanovíme cíle kterých chcete dosáhnout (redukce hmotnosti, nabírání svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků apod.).

Měsíční poradenství:

Poradenství obsahuje minimálně 1x týdně telefonickou nebo Skype konzultaci (v rozsahu cca 30 minut) vašeho jídelníčku, rady, typy a návody, tak aby jste snáze dosáhly požadované změny. Budete tak schopni si daleko lépe a rychleji vytvořit nové stravovací návyky, naučit se jak si je udržet a jak si sestavit vlastní jídelníček.


Naučíte se zacházet s kalorickými tabulkami, které společně nastavíme. Tím získáte představu jaké množství potravin je právě pro vás dostačující. Mnoho lidí si myslí, že jedí hodně nebo naopak málo, takto budete přesně vědět, jak na tom jste. Toto neznamená, že si budete muset vážit potraviny do konce života, to v žádném případě! Za chvíli si vytvoříte skvělý odhad, jaké potraviny a jaké množství je pro vás ideální.

Samozřejmě je zde možnost pro ty, kteří nechtějí používat kalorické tabulky a zpočátku si množství potravin vážit, byť tento způsob je nejpřesnější, tak mohou používat tvz. odhadní metodu dlaně, pěsti a hrsti

V případě, že vám nevyhovuje ani jedna z výše popsaných metod, je zde ještě možnost používat tzv. zdravý talíř, díky kterému si na talíři rozdělíte bílkoviny, sacharidy a tuky.

Při sestavování jídelníčků budeme využívat běžně dostupné potraviny, které jste schopni zakoupit v každém obchodě. Nemusíte se tak obávat náhlých a velkých změn ve vašem jídelníčku, protože i malá změna může vést k velkým pokrokům.  Samozřejmě pokud chce někdo udělat razantní změny, tak i zde proto prostor a možnosti využívat veškeré možnosti potravinového trhu.


Měření se provádí ve spodním prádle, popřípadě lehkém oděvu na boso, bez hodinek, řetízků, prstenů apod., nejlépe 2 hodiny po jídle.

Rozsah: 

bioimpedanční analýza a osobní konzultace 

cca 90 minut

měsíční konzultace 

4x telefonická nebo Skype konzultace v délce cca 30 minut

závěrečná bioimpedanční analýza 

cca 30 minut

Cena: 3.500,- Kč

V případě, že se rozhodnete si službu prodloužit, zaplatíte za každý další měsíc 1.200,- Kč.

Rezervace

V případě Vašeho zájmu o jakoukoliv službu, vyplňte prosím rezervační formulář a já se Vám následně ozvu a domluvíme si termín schůzky. V případě, že si přejete být kontaktování pouze emailem nebo telefonicky či v určitou dobu, popřípadě máte-li nějaký dotaz, napište toto do poznámky.