Testuo

UNIKÁTNÍ KREVNÍ DIAGNOSTIKA

Zajímají Vás informace ohledně chronických zánětů a krevní diagnostiky? Tedy jak přesně určit poměr těchto mastných kyselin v těle? 

Jak je důležitý poměr omega 6 : omega 3 (3:1) mastných kyselin a jejich vliv na zánětlivost v těle (ekzémy, lupénka, akné, vracející se nemoci, alergie, astma…). Díky odkazu na konci získáte daleko větší a ucelenější náhled na tuto problematiku.

V týmu, který se touto problematikou zabývá je alergoložka, neuroložka, specialisté na výživu i TOP kapacita na rozbor krevní diagnostiky v ČR, paní doktorka MUDr. Jana Rybaříková – majitelka Kliniky preventivní medicíny.

S těmito TOP odbornými kapacitami je natočeno krátké 17minutové video, kde najdete kompletní informace – krásně, jednoduše, lidsky a prakticky podané. V případě, že byste dychtili po dalších informacích, jsou k tomu další rozšiřující videa, které můžete zhlédnout také.

Pokud se budete chtít otestovat a zarezervovat si konzultaci s paní doktorkou, tak díky odkazu níže máte rovnou i uplatněné bonusové zvýhodnění 😊.

Přeji Vám Hezkou podívanou!