Reference

Radka Pavlitová

Doporučím pana Pavla všemi deseti😉
Velice profesionální přístup, sympaťák, který má pochopení i pro některé prohřešky v jídle, kterých se dopouštíme. Po dlouhé době jsem spokojená, cítím se fakt dobře, nedřu se celé hodiny v posilovně a co je důležité…..Hubnu.
Takže tímto děkuji za perfektní nastartování a budu pokračovat dále….. 

Tereza Knopová

Velmi ráda všem pana Pavla doporučuji. Absolvovala jsem u něj bioimpedanční analýzu s následnou konzultací. Vše mi bylo pochopitelně a podrobně vysvětleno. Musím vyzdvihnout moc milý a příjemný přístup ke klientovi. Děkuji.  

Martina Vrublová

Dobrý den všem, pokud nevíte, jak uchopit svůj životní styl po zdravotní stránce, chcete zhubnout a cítit se lépe a nebo je něco, s čím si nevíte rady a nevíte, jak začít, obraťte se na Pavla Hodáka! Naprosto to předčilo mé očekávání. Stud a obavy šly úplně stranou a ulevilo se mi na startu nejen po těle, ale i na duši. Protože jsem zjistila, že nejsem v tom sama a mám v poradci takový "dohled" a rádce na cestě za lepším, hezčím a zdravějším tělem. Profesionalita, znalost, odbornost je vidět už při vstupní konzultaci. 

Simona Urbančíková

Profesionální a milý přístup, všechny otázky mi byly zodpovězeny. Určitě doporučuji. 

Martin Urbančík

Naprosto profesionální přitom sympatický přístup s mnoha praktickými radami. Podstoupil jsem analýzu složení těla s podrobným popisem a dalšími osobními radami. Mohu s čistým svědomím doporučit. 

Jan

Pavla mi doporučila dcera. Hned při první návštěvě jsem v něm poznal sympatického člověka, který ví o čem mluví a umí problematiku metabolismu klientům vysvětlit. Po první konzultaci v květnu 2023 mi Pavel vysvětlil význam správného stravování a nastavil mi hodnoty které bych měl dodržovat. Už první kontrolní měření přineslo výsledky. Nyní jsem dokončil tříměsíční program a s výsledky jsem velmi spokojen. Snížil jsem váhu o 6,2 kg a vylepšily se mi i ostatní parametry. A hlavně se mi vrátila energie, kterou jsem před tím postrádal. Všem, kteří mají problémy a chtějí si upravit svůj metabolismus a energii doporučuji Pavla jako odborného poradce, budete spolupracovat se sympatickým člověkem, který vám poradí co by bylo pro vás to nejlepší a zbytek už záleží jen na vás. 

Výsledky po cca 7 měsících:


Martin

Přišel jsem po Vánocích zjistit, jak na tom jsem a díky tomu, že jsem se přes svátky nešetřil, moje tělesné hodnoty tomu také odpovídali :). V poradně jsme společně nastavili kalorické tabulky dle výsledků Bioimpedanční analýzy a probrali možnosti, jak dojít ke zlepšení - jídelníček, potraviny, pravidelnost atd. Vzhledem k tomu, že pravidelně sportuji a s dodržováním racionálních stravovacích návyků mám jisté zkušenosti, tak jsem je velmi striktně dodržoval a výsledky se dostavili. 

Renek 

Přemýšlel jsem nad tím, jak získat více energie. Neustále jsem byl unavený a slabý. Tak jsem trošku pátral po tom, co by mi mohlo pomoci. Dostal jsem typ na člověka, který mi vysvětlil, jak strava ovlivňuje život. To jsem ještě netušil, že jako bonus k energii dostanu i svá kila do normálu. Přestaly mě bolet kolena i kyčle. Naučil jsem se správně kombinovat jídlo, aby bylo plnohodnotné, ale i chutné. Dozvěděl jsem se, jak důležité je jíst bílkoviny, tuky, sacharidy ale i vlákninu. Tato zkušenost je pro mě velkým přínosem v mém životě. A děkuji za ní.

Marsi

Můj životní styl je uspěchaný. A tak jsem se i stravovala. Když práce, tak práce!!! A jídlo bylo jen v rychlosti. Hlavně se najíst. Nepřemýšlela jsem nad tím, co jím. A svědomí už řeklo dost! Když, jsem nevěděla, jak zkombinovat jídelníček, tak jsem oslovila člověka, který byl vstřícný, ochotný a kdykoli s radou nápomocný. Vyzkoušela jsem mnoho diet. Všechny vedli jen k jojo - efektu. Konečně mi někdo vysvětlil, jak zkombinovat jídlo s vlákninou, bílkovinou, sacharidy a tuky. Dnes se cítím lépe. Jsem spokojená, že jsem oslovila člověka, který se tím zabývá a rozumí tomu. Všem bych ho chtěla doporučit. Je to člověk s lidským přístupem a selským rozumem.

Sylvie

Myslela jsem si, že jím hodně a proto nemůžu zhubnout. I když jsem cvičila, kila nešla dolů a usazovala se na místech, kde jsem nechtěla. Boky, stehna, břicho... Až když jsem si začala počítat kalorie a hlídat si složení stravy, jsem zjistila, že vlastně jím málo. Měla jsem nedostatek bílkovin a naopak nadbytek sacharidů a tuků. Tento kurz mi pomohl se zorientovat v názvech jako bazální metabolismus, bílkoviny, sacharidy, hlídání si vyváženého jídelníčku. Naučila jsem si chystat jídlo na celý den a přemýšlet nad tím co jím a v jakém množství. Tím jsem odbourala takový ten "vlčí hlad", protože moje tělo dostalo vše co potřebuje a pravidelně co 3 hodiny, proto jsem neměla jsem potřebu se dojídat. Zbavila jsem se přebytečného tuku v těle a naopak mi přibyla svalová hmota. Zjistila jsem, že diety typu "hladovění" nebo nějaké jednostranné diety jsou k ničemu. Nyní jsem plná energie a cítím se dobře.   

Petr

Všem doporučuji, perfektní lidský a profesionální přístup. Absolvoval jsem analýzu složení těla včetně následující konzultace. Vše mi bylo dopodrobna vysvětleno. Dostal jsem spoustu cenných rad co se týče výživy, sportování a toho jak přistupovat ke svému tělu.